Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Nejčastěji hledané:  notebook, lynx, monitor
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 2m

OM1 podporuje rychlost 100 Mb/s.

Kód produktu1045509
Part numberDPX-62-ST/ST-2
EAN produktu859120513939
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:Ihned k odeslání9ks
Běžná cena
242 Kč
Vaše cena bez DPH
167.77 Kč
Vaše cena včetně DPH
203 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 2m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s




















Technické informace
Kategorie: OM1
Optické vlákno: 62,5/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: ST-ST
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 2 m
b/s.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: ST
Aktuální cena produktu je203Kč  s dph
Váš e-mail