HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.... více
Běžná cena: 148 441  (-34%)
80 414.88 Kč bez DPH
Na dotaz
97 302 Kč
ks
Popis a parametry
Diskuse

HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LH transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 70 km on single-mode fiber.

Ports: 1 LC 1000Base-LH port(no IEEE standard exists for 1550 nm optics), Duplex: full only.
Typ příslušenství
Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MELS s.r.o.
Lednická 749/68
69006 Břeclav - Charvátská Nová Ves
Česká Republika
IČO: 25564269
DIČ: CZ25564269
Další informace