Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Nejčastěji hledané:  notebook, lynx, monitor
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Novinkaihned k odeslání
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenBalení 280 ks.
150 Kč
ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
211 Kč
Novinkaihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
145 Kč
ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
241 Kč
ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
206 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
158 Kč
ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
319 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
400 Kč
ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
167 Kč
Novinka
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
463 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
184 Kč
ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
201 Kč