Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Nejčastěji hledané:  notebook, lynx, monitor
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. SFP Moduly

SFP Moduly

ELDO GDPR Evidence dokumentů
Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Cisco 10GBASE-SR SFP+ ModuleCisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 300 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010.
11 118 Kč
Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ ModuleTechnologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+.
9 636 Kč
Cisco GLC-TE Gigabit Ethernet TransceiverCisco GLC-TE Gigabit Ethernet Transceiver.
4 286 Kč
Ihned k odeslání
CISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP, single-strand SMF, 1490-nm TX/1310-nm RXTechnologie SFP Modulu:1000 Mbps; Typ vlákna:Singlemode.
7 735 Kč
Cisco SFP-10G-LR-S (10GBASE-LR module supports a link length of 10km on standard single-mode fiber (SMF, G.625)Cisco SFP-10G-LR-S (10GBASE-LR module supports a link length of 10km on standard single-mode fiber (SMF, G.625).
19 826 Kč
Cisco SFP-10G-LRM=Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
12 165 Kč
Ihned k odeslání
DAC SFP+ kabel, 10Gbps , 3m, Cisco kompatibilníDAC SFP+ kabel, 10Gbps , 3m, Cisco kompatibilní.
815 Kč
Ihned k odeslání
GE SFP,LC connector LX/LH transceiverGE SFP,LC connector LX/LH transceiver.
9 034 Kč
Ihned k odeslání
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m.
404 Kč
Ihned k odeslání
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.
464 Kč
Ihned k odeslání
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.
490 Kč
Ihned k odeslání
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m.
546 Kč