ACER NTB Nitro V 16S (ANV16S-71-70EW),Core 7 240H,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5060,W11H,Black
ACER NTB Nitro V 16S (ANV16S-71-70EW)
Part Number: NH.QXCEC.001
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core 7 processor 240H
Rychlost procesoru: 2,5 GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5060
Velikost obrazovky: 16"
Typ obrazovky: LCD
Technologie obrazovky displeje: Matný
Režim obrazovky: WQXGA
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 2560 x 1600
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 32 GB (16+16)
Technologie paměti: DDR5 Memory
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Síť a komunikace
Wifi 6 Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1650i: Ano
Bluetooth verze 5.2: Ano
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
RJ-45
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
HD TNR Camera with 2Mic.: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 4-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 76Wh
Popis napájení
135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50%