Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Nejčastěji hledané:  notebook, lynx, monitor
0
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Stav
Výrobce
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky

Síťové prvky

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Ihned k odeslání
ASUS RT-AC51U Dualband Wireless AC750 Router, 4x 10/100 RJ45, 1xUSB2.0Typ Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi routery; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac.
890 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
ASUS USB-AC51 Wireless AC600 Dual-band USB AdapterTyp Wi-fi aktivního prvku:Adaptéry USB; Podporované režimy:Klient, AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac.
515 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
GEMBIRD Kabel UTP Cat5e Patch 0,25m, zelenýTyp komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Cat5E; Stínění:UTP.
17 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
GEMBIRD Kabel UTP Cat5e Patch 5m, růžovýTyp komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Cat5E; Stínění:UTP.
41 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
GEMBIRD Patch kabel CAT6 stíněný FTP 0,5m, růžovýTyp komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Cat6; Stínění:FTP.
27 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
GEMBIRD Patch kabel CAT6 stíněný FTP 2m, černýTyp komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Cat6; Stínění:FTP.
43 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
GEMBIRD Patch kabel CAT6 stíněný FTP 2m, fialovýTyp komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Cat6; Stínění:FTP.
43 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
GEMBIRD Patch kabel CAT6 stíněný FTP 3m, zelenýTyp komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Cat6; Stínění:FTP.
56 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
GEMBIRD Patch kabel CAT6 stíněný FTP 5m, fialovýTyp komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Cat6; Stínění:FTP.
67 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
TP-Link MC112CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20kmFiber media konvertor 10/100, SC, 20km.
729 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC SFP Modul MMMiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení..
519 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Netgear R6220 Smart WiFi Router, Wireless AC1200, 4x gigabit RJ45, 1x USB2.0Typ Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi routery; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac.
1 635 Kč
s DPH