Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Nejčastěji hledané:  notebook, lynx, monitor
0
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Stav
Výrobce
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky

Síťové prvky

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Ihned k odeslání
Patch kabel Cat5E, UTP, křížený - 0,5m, šedýKabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
29 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Patch kabel Cat5E, FTP - 15m, šedýKabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
152 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Patch kabel Cat5E, UTP - 3m, červenýKabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
34 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Patch kabel Cat5E, UTP - 3m, žlutýKabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
34 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Netgear GS716T ProSafe 16-port Gigabit Smart Switch, 2x SFP slotProvedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:Web; Maximální počet portů:16; Vlastnosti switche:Rozšiřitelnost.
3 332 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Patch kabel Cat5E, UTP - 5m, černýKabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
48 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Patch kabel Cat5E, UTP - 5m, žlutýKabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
47 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Repotec Switch 5x10/100, desktop, kovProvedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:5.
232 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
MikroTik montážní krabice pro RB450 a RB850Gx2MikroTik montážní krabice pro RB450 a RB850Gx2.
214 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s.
86 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 2mDuplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
167 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 2mDuplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
141 Kč
s DPH