Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Nejčastěji hledané:  notebook, lynx, monitor
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. SFP Moduly

SFP Moduly

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Ihned k odeslání
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM i MM, Cisco, Planet compatibleGigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 20km. TX 1310nm/RX 1550nm. Cisco, Planet kompatibilní.
510 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC SFP Modul MMMiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení..
519 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, SM 1310nm, LC konektor, Cisco kompatibilníSFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, SM 1310nm, LC konektor, Cisco kompatibilní.
392 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM i MM, Cisco, Planet compatibleTyp příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
592 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, XtendLan, Cisco compatibleTyp příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
525 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km (SM, LC), HP compatible (JD119B)SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km (SM, LC), HP compatible (JD119B).
432 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.
373 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
UBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor.
1 115 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
UBNT UniFi UDC-1, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1 metrUBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 10G, 1 metr.
507 Kč
s DPH
NovinkaIhned k odeslání
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1mMikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m.
733 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ45, Cisco, Planet kompatibilníSFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ45, Cisco, Planet kompatibilní.
658 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100mMikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m.
723 Kč
s DPH