Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Nejčastěji hledané:  notebook, lynx, monitor
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
413 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Optický plastový rozvaděč pro 4 odbočky, 1 kabelový port, vodotěsný, cívkaOptický plastový rozvaděč pro 4 odbočky, 1 kabelový port, vodotěsný, cívka.
381 Kč
s DPH
NovinkaIhned k odeslání
Intellinet optická spojka SC-APC, singlemode duplex, zelenáTyp vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Spojka.
30 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
474 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
211 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, SC-SC, LS0H, 5mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
214 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, ST-SC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
480 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 15mDuplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
296 Kč
s DPH
NovinkaIhned k odeslání
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor SC(APC), LS0H, 1mOptický single-mode pigtail</br> Broušení: APC.
45 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM4</br></p>.
18 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, ST.
203 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
206 Kč
s DPH