Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Nejčastěji hledané:  notebook, lynx, monitor
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
413 Kč
s DPH
NovinkaIhned k odeslání
Intellinet optická spojka SC-APC, singlemode duplex, zelenáTyp vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Spojka.
30 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
474 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
UBNT Fiber Cable 200 [60m SingleMode optický kabel 6xLC na každé straně]60m SingleMode optický kabel 6xLC na každé straně.
2 441 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 0,5mDuplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
167 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 10mDuplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
231 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Pigtail MM 62,5/125, OM1, konektor SC, LS0H, 1mOptický multi-mode pigtail</br> OM1 podporuje rychlost 100 Mb/s.
50 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s.
86 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 2mDuplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
167 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
215 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
319 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
447 Kč
s DPH