Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Nejčastěji hledané:  notebook, lynx, monitor
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC

<p>Konektor: SC/SC</br> Broušení: APC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.

Kód produktu10101505
Part numberSC/SC SPX-SM APC
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:Ihned k odeslání4ks
Běžná cena
24 Kč
Vaše cena bez DPH
14.88 Kč
Vaše cena včetně DPH
18 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Simplexní spojka


Konektor: SC/SC

Broušení: APC

Typ vlákna: Singlemode

.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Spojka
Typ konektoru: SC
Aktuální cena produktu je18Kč  s dph
Váš e-mail