Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Nejčastěji hledané:  notebook, lynx, monitor
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Konvertory

Konvertory

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Ihned k odeslání
Planet modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX (SC)Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru.
1 176 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
TP-Link MC220L - Fiber media konvertor 1000Base-LX(SX,LH) - RJ45/SFP (mini-gbic), 10kmFiber media konvertor 1000Base-LX(SX,LH) - RJ45/SFP (mini-gbic), 10km.
499 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
TP-Link MC200CM - Fiber media konvertor 1000Base-TX(FX), MM, SC, 550mFiber media konvertor 1000Base-TX(FX), MM, SC, 550m.
899 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45.
2 476 Kč
s DPH
NovinkaIhned k odeslání
Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11.
2 518 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
TP-Link MC112CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20kmFiber media konvertor 10/100, SC, 20km.
729 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11.
2 221 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
TP-Link MC210CS - Transreciever 1000TX/1000FX konvertor, SM, SC, 15kmGigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm..
899 Kč
s DPH
NovinkaIhned k odeslání
UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoEvenkovní optický konvertor s PoE.
825 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
TP-Link MC111CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20kmFiber media konvertor 10/100, SC, 20km.
729 Kč
s DPH
NovinkaIhned k odeslání
Planet konvertor GT-1205A, 1x 10/100/1000Base-T, 2x SFP1x 10/100/1000Base-T, 2x SFP.
2 050 Kč
s DPH
NovinkaIhned k odeslání
Planet ICS-100, konvertor RS485/422/232 na TCP/IP protokolPlanet ICS-100, konvertor RS485/422/232 na TCP/IP protokol.
1 453 Kč
s DPH