Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Nejčastěji hledané:  notebook, lynx, monitor
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
NovinkaIhned k odeslání
SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (JD089B OEM)Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
609 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
PremiumCord Kabel síťový 230V k počítači 2mTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
214 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEWTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
2 069 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC CableTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
4 788 Kč
s DPH
(ext. sklad) expedice Po-Pá do 16:30
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC CableTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
1 992 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter JX990A RENEWTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
626 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
HPE X121 1G SFP LC LX HP refurbished transceiver J4859CRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
2 505 Kč
s DPH
(ext. sklad) expedice Po-Pá do 16:30
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC CableTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
2 410 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LCTyp příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
2 542 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR RENEW J9150DTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
6 531 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 mTyp příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
1 369 Kč
s DPH
(ext. sklad) expedice Po-Pá do 16:30
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. J4859C OEMTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
347 Kč
s DPH