Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Nejčastěji hledané:  notebook, lynx, monitor
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu32833
Part number91-010-204001B
EAN produktu4718937510344
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobce:ZyXEL
Skladová dostupnost:Ihned k odeslání1ks
Běžná cena
2752 Kč
Vaše cena bez DPH
2100.83 Kč
Vaše cena včetně DPH
2542 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
SFP MiniGBIC modul 1000BaseSX.
Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuální cena produktu je2542Kč  s dph
Váš e-mail