Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Nejčastěji hledané:  notebook, lynx, monitor
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Cisco SFP-10G-LRM=, SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m

doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchCisco SFP-10G-LRM=, SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m
SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m.

Kód produktu839322
Part numberSFP-10G-LRM=
EAN produktu882658167119
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Cisco
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
24509 Kč
Vaše cena bez DPH
17249.59 Kč
Vaše cena včetně DPH
20872 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Cisco 10GBASE-LRM SFP+ transceiver


10GBASE-LRM SFP+ multi-mode transceiver, dosah až 300m

Technické specifikace:





























Provedení Multi-mode (MMF)
Kabeláž 10GBASE-LRM
Typ konektoru LC
Vlnová délka 1310 nm
Maximální vzdálenost 300 m
Rychlost přenosu 10 Gbps
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 75 g


Stránky produktu:
target="_blank">https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/transceiver-modules/data_sheet_c78-455693.html


Seznam kompatibility:
target="_blank">https://tmgmatrix.cisco.com/home.

Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuální cena produktu je20872Kč  s dph
Váš e-mail