ACER NTB Predator Helios Neo 18 AI (PHN18-72-92BJ)
Part Number: NH.QVMEC.004
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 275HX
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 18"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560 x 1600
Typ displeje: Anti-Glare IPS
Poměr stran: 16:10
Jas: 1000 nits
Obnovovací frekvence: 250 Hz
Dotykový displej: Ne
Barevný gamut: DCI-P3 100%
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Paměť
Standardní paměť: 64 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SED SSD PMP4 + N (M.2)
RJ-45
3,5 mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Energie baterie: 90 Whrs
Počet článků baterie: 4
Popis napájení
330W 5.5mm AC Adapter PCR50%