ASUS LCD 27" VA27DQFS 1920x1080 IPS Full HD Frameless 100Hz Adaptive-Sync 1ms MPRT HDMI DisplayPort VGA
Běžná cena: 5 479  (-16%)
Skladem > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011233
EAN: 4711387754139
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: ASUS
Popis a parametry
Diskuse (0)
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
3.5mm Jack
DisplayPort
VGA
USB 3.2 Gen 1
Výbava
Redukce blikání (flicker-free)
Výbava
Redukce modrého světla
Reproduktory
VESA montáž
Nastavitelná výška
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.2
Typ panelu
IPS
Použití
Kancelářský
HDMI počet
1
DP počet
1
HDMI verze
1.4
Odezva (ms)
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
100
Kontrast:1
3000
Hmotnost (kg)
8,8
Jas (cd/m2)
300