ASUS LCD 27" VG27VQM1B TUF Gaming 1920x1080, Full HD, Curved, 280Hz, ELMB, FreeSync, 1ms, 90% DCI-P3, HDMI, DP,VESA
Běžná cena: 8 289  (-36%)
Skladem 1 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011093
EAN: 4711387552629
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: ASUS
Popis a parametry
Diskuse (0)
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Rozhraní
DisplayPort
Rozhraní
HDMI
Jack 3,5 mm výstup
Výbava
VESA montáž
Výbava
Redukce modrého světla
Redukce blikání (flicker-free)
FreeSync
Reproduktory
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.2
Typ panelu
LED
Použití
Herní
Standardní záruka (roky)
2
Barevná hloubka (bit)
10
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
280
Kontrast:1
4000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
4,9
Jas (cd/m2)
250