ASUS LCD 27" XG27ACMES-W ROG Strix, 2560x1440, 350nits, 255Hz, 1ms, HDR10, VESA, DP, HDMI, USB-C, White
Běžná cena: 8 899  (-15%)
Skladem > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011269
EAN: 4711636140485
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: ASUS
Popis a parametry
Diskuse (0)
ParametryPorovnání
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozlišení displeje
2560x1440
Rozhraní
DisplayPort
Rozhraní
USB Type-C
HDMI
3.5mm Jack
Výbava
Pivot
Výbava
Nastavitelná výška
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
VESA montáž
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
IPS
Použití
Herní
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
255
Kontrast:1
1300
Doba odezvy (ms)
1
Jas (cd/m2)
350