CHIEFTEC zdroj Atmos CPX-850FC, 850W, 120mm, 80+ Gold
Výkon zdroje (W):850; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex; Konektory pro základní desku:ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Gold; Podsvícení:Bez podsvícení.... více
Běžná cena: 3 349  (-10%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1022752
EAN: 753263078407
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Chieftec
Popis a parametry
Diskuse (0)
ParametryPorovnání
Formát zdroje
ATX
Konektory
8pin CPU 1x
Konektory
8pin CPU 2x
PCIe 6-pin
PCIe 8-pin
PCIe 16-pin Gen5
SATA 15-pin
Molex
Konektory pro základní desku
ATX 24-pin
Konektory pro základní desku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Efektivita zdroje
80 Plus Gold
Modulární kabeláž
Ne
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
850