CyberPower BRICs Series II SOHO LCD UPS 1000VA/600W, české zásuvky
Popis a parametry
Diskuse (0)
| Model | BR1000ELCD-FR |
| Topologie | Line-Interaktivní |
| Kapacita (VA) | 1000VA |
| Kapacita (Watt) | 600W |
| Fáze (Vstup/výstup) | 1:1 |
| GreenPower | Ano |
| Podpora aktivního PFC | Ne |
| Vstup | |
| Rozsah vstupního napětí | 165-280V |
| Rozsah vstupní frekvence | 47 Hz - 63 Hz (Auto Sensing) |
| Jmenovitý vstupní proud | 4.55A |
| Vstupní zásuvka | Schuko |
| Regulace napětí (AVR) | Ano |
| Výstup | |
| Rozsah výstupního napětí | 230 Vac ± 10% |
| Rozsah výstupní frekvence | 50 Hz/60 Hz ± 1% |
| Výstupní frekvence | Simulovaná Sinusoida |
| Počet zásuvek | 8 |
| Typ zásuvek | France (8) |
| Přepěťová ochrana a filtrace | |
| Přepěťová ochrana | Ano |
| Max. hodnota rázu | 125J |
| Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 | 1 vstup, 1 výstup |
| Baterie | |
| Uživatelsky vyměnitelné | Ano (Ne - za provozu) |
| Typ baterie (Počet) | 12V/9Ah (1) |