CyberPower náhradní baterie (12V/9Ah) pro VALUE800EILCD, VALUE1000EILCD, VALUE1500EILCD, BR800ELCD, BR1000ELCD, BR1000EL
Popis a parametry
Diskuse (0)
CyberPower náhradní baterie (12V/9Ah)
Rozměry:
• Délka: 151 mm
• Šířka: 65 mm
• Výška: 100 mm