CyberPower UT GreenPower Series UPS 850VA/425W, German SCHUKO zásuvky
Popis a parametry
Diskuse (0)
Využitelnost:
• Domácnosti a domácí kanceláře
• Small Office
Základní vlastnosti
• Automatická regulace napětí (AVR)
• generátor kompatibilní
• Simulovaný výstup Sine Wave
• Ochrana proti přetížení
• LED indikátor stavu
• Požární odolnost
• Konfigurovatelný Alarm
• Technology Řízení baterie
• Kompaktní velikost
| Model | UT850EG |
| Topologie | Line-interaktivní |
| Kapacita (VA) | 850VA |
| Kapacita (Watt) | 425W |
| Fáze (Vstup/výstup) | 1:1 |
| GreenPower | Ano |
| Podpora aktivního PFC | Ne |
| Vstup | |
| Rozsah vstupního napětí | 165-290V |
| Rozsah vstupní frekvence | 50/60 Hz ±5% (Auto Sensing) |
| Jmenovitý vstupní proud | 3.86A |
| Vstupní zásuvka | Schuko |
| Regulace napětí (AVR) | Ano |
| Výstup | |
| Rozsah výstupního napětí | 230 Vac ± 10% |
| Rozsah výstupní frekvence | 50 Hz/60 Hz ± 1% |