SAMSUNG MT LED LCD 32" LS32FG506EUXEN
Popis a parametry
Diskuse (0)
Specifikace
| Display | |
|---|---|
| Screen Size (Class) | 32 |
| Flat / Curved | Flat |
| Active Display Size (HxV) (mm) | 698.112 x 392.688 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Brightness (Typical) | 300cd/? |
| Brightness (Min) | 240cd/? |
| Contrast Ratio (Static) | 1000 : 1 (Typ.) |
| HDR(High Dynamic Range) | HDR10 |
| Resolution | QHD (2,560 x 1,440) |
| Response Time (ms) | 1ms(GTG) |
| Viewing Angle (H/V) | 178/178 |
| Color Support | Max 16.7M |
| Color Gamut (sRGB Coverage) | 99% |
| Frame Rate | Max 180Hz |
| General Feature | |
| Energy Saving Solution | Yes |
| Eye Saver Mode | Yes |
| Flicker Free | Yes |
| Image Size | Yes |
| Windows Certification | Windows11 |
| FreeSync | FreeSync |
| G-Sync | G-Sync Compatible |
| Off Timer Plus | Yes |
| Black Equalizer | Yes |
| Virtual AIM Point | Yes |
| Super Arena Gaming UX | Yes |
| Auto Source Switch | Auto Source Switch+ |
| Smart Service | |
| Smart Type | No |
| Interface | |
| Display Port | 1EA |
| Display Port Version | 1.2 |
| HDCP Version (DP) | 2.2 |
| HDMI | 1EA |
| HDMI Version | 2.0 |
| HDCP Version (HDMI) | 2.2 |
| Headphone | Yes |
| Audio | |
| Speaker | No |
| Operation Conditions | |
| Temperature | 10 ~ 40? |
| Humidity | 10 ~ 80 (Non-Condensing)% |
| Design | |
| Front Color | BLACK |
| Rear Color | BLACK |
| Stand Color | Black |
| Stand Type | HAS PIVOT |
| HAS(Height Adjustable Stand) | 105.0 mm (±5.0 mm) |
| Tilt | -3°(±2°) ~ 25°(±2°) |
| Swivel | -45°(±3°) ~ 45°(±3°) |
| Pivot | -92°(±2°) ~ 92°(±2°) |
| Wall Mount | 100 x 100 |
| Eco | |
| Energy Efficiency Class | E |
| Power | |
| Power Supply | AC 100 - 240 V |
| Power Consumption (Max) | 59W |
| Power Consumption (Typ) | 26.4W |
| Power Consumption (DPMS) | 0.50W |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.30W |
| Power Consumption (Yearly) | 39kWh/year |
| Type | External Adaptor |
| Dimension | |
| Set Dimension with Stand (WxHxD) | 714.6 x 625.9 x 250.2mm |
| Set Dimension without Stand (WxHxD) | 714.6 x 418.4 x 45.7mm |
| Package Dimension (WxHxD) | 565 x 124 x 790mm |
| Weight | |
| Set Weight with Stand | 4.9kg |
| Set Weight without Stand | 3.6kg |
| Package Weight | 8.0kg |
| Accessory | |
| Power Cable Length | 1.5 m |
| HDMI Cable | Yes |
| DP Cable | Yes |
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozlišení displeje
2560x1440
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
DisplayPort
3.5mm Jack
Výbava
VESA montáž
Výbava
G-Sync
HDR
FreeSync
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Pivot
Energetická třída
E
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.2
Typ panelu
IPS
Možnost prodloužené záruky
Ne
Použití
Herní
Rozhraní vstup
DP
Rozhraní vstup
HDMI
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
2
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
32
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
180
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
4,9
Jas (cd/m2)
300