SEASONIC zdroj SSP-300SFG, 300W, SFX, 80+GOLD
Popis a parametry
Diskuse (0)
http://www.partis.cz/index.php?gid=3073
Popis/vlastnosti
Napájecí zdroj rozměru SFX s výkonem 300W. Je osazen jedním ventilátorem 80mm a aktivním PFC (Power Factor Correction). Otáčky ventilátoru jsou řízeny v závislosti na teplotě (v rozsahu zatížení 0-50% může být ventilátor zcela zastaven).
Zdroj splňuje požadavky na elektrickou bezpečnost a elektromagnetickou kompatibilitu.
Zdroj vyhovuje směrnici 2005/32/EU = příkon v pohotovostním režimu < 0,5W.
Typická účinnost zdroje je vyšší než 90%.
Rozměry zdroje: 85x65x140mm (ŠxVxH)
Vstupní napájení:
100-240V/50-60Hz, 5A
Konektory:
SATA
HDD
FDD
ParametryPorovnání
Formát zdroje
SFX
Konektory
FDD
Molex
SATA 15-pin
Konektory pro základní desku
ATX 24-pin
Konektory pro základní desku
EPS 8-pin
Efektivita zdroje
80 Plus Gold
Modulární kabeláž
Ne
Výkon zdroje (W)
300