ZALMAN zdroj WATTTERA ZM800-EBTII - 800W 80+ Gold, 13,5cm fan, modular
Popis a parametry
Diskuse (0)
| Model | WATTTERA [800W] ZM800-EBTII 80PLUS GOLD Power Supply |
|---|---|
| Efficiency | Max 91% @230 VAC, Typical Load |
| Dimensions | 160 (L) x 150 (W) x 86 (H) mm |
| MTBF | 100,000 Hours |
| Weight | 3.12 kg |
| Operating Temperature | 0~40 C |
| PFC | Active PFC (>0.9) |
| Regulatory | UL,FCC,CB,CE,KC,EAC,RoHS |
| Type | Intel ATX 12V ver 2.31 |
| Protection | OCP/ OVP/ OPP/ OTP/ UVP/ SCP |
| Input Voltage | 100-240 VAC |
| Input Current | 10-5A |
| Input Frequency | 50-60Hz |
| Fan Size | 135mm |
| Fan Bearing | Two Ball Bearing |
| 80 Plus | Gold |
ParametryPorovnání
Formát zdroje
ATX
Konektory
8pin CPU 1x
Konektory
8pin CPU 2x
PCIe 6-pin
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
FDD
Konektory pro základní desku
ATX 24-pin
Konektory pro základní desku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Vlastnosti zdroje
Modulární kabeláž
Efektivita zdroje
80 Plus Gold
Modulární kabeláž
Ano
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
800