ZALMAN zdroj ZM650-GVII GigaMax, 650W eff. 88%
Popis a parametry
Diskuse (0)
| Regulatory | CB, CE, KC, EAC, RoHS |
|---|---|
| Model | GigaMax 650W (ZM650-GVII) |
| Dimensions | 150(L) x 140(W) x 86(H)mm |
| Weight | 2.01kg |
| Material(s) | Intel ATX 12V V2.31 |
| Type | Intel ATX 12V V2.31 |
| PFC | Active PEC |
| Input Voltage | 200-240VAC |
| Input Current | 6A |
| Input Frequency | 50-60Hz |
| Efficiency | Max 88% @ 230VAC, Typical load |
| MTBF | 50,000 Hours |
| Operating Temperature | 0~40°C |
| Protection | OCP / OVP / OPP / OTP / UVP / SCP |
ParametryPorovnání
Formát zdroje
ATX
Konektory
8pin CPU 1x
Konektory
PCIe 6-pin
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pro základní desku
ATX 24-pin
Konektory pro základní desku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Efektivita zdroje
80 Plus Bronze
Modulární kabeláž
Ne
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
650