Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Nejčastěji hledané:  notebook, lynx, monitor
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Planet

Planet

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
ihned k odeslání
Planet FSD-504HPv2, switch 5x 10/100, 4x 802.3at PoE injektor do 60W, externí napájení 48V, fanless5-ti portový PoE přepínač 10/100Base-TX, včetně 4x Power over Ethernet injektorů (napáječů) standardu IEEE 802.3at, celkový výkon až 60W. Automatická detekce 10/100Mbps a zkřížení kabelů. Fanless, externí napájecí zdroj..
1 072 Kč
s DPH
Planet FSD-803 SWITCH 8X10/100BASE-TX, 10", KOV, DESKTOP8-mi portový přepínač. 8 portů 10/100 Base-TX. Automatická detekce 10/100Mbps, desktop. Miniaturní rozměr, kovová skříň.
449 Kč
s DPH
ihned k odeslání
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base-FX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge..
1 137 Kč
s DPH
Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base -FX (SC), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x110mm), bridge.
1 095 Kč
s DPH
Planet GS-4210-24P2S PoE+ switch 24x 10/100/1000Base-T, 802.3at do 300W, VLAN, SNMP/WEBManagovatelný PoE switch 24 portů 1000Base-T s injektory 802.3at, výkon až 300W, 2x SFP porty 100/1000Base-X. Web/SNMPv3/telnet správa, VLAN 802.1Q, QoS, statický trunk LACP, IGMPv3, izolace portů, Spannig tree. ACL+MAC filtr, RADIUS/TACACS, DHCP snooping..
9 725 Kč
s DPH
Planet GS-4210-24P4C PoE+ switch 28x 10/100/1000Base-T, 802.3at do 220W, VLAN, SNMP/WEBSpravovatelný PoE přepínač 28 portů 1000Base-T, 24x injektory 802.3at, výkon až 220W, 4x SFP porty 100/1000Base-X (sdílené s 25-28). Web/SNMPv3/telnet/konzole správa, VLAN 802.1Q, QoS, LACP, IGMPv3, Spannig tree. ACL+MAC filtr, RADIUS/TACACS, DHCP snooping. Podpora IPv4/IPv6..
10 857 Kč
s DPH
Planet GS-4210-24PL4C PoE+ switch 28x 1000Base-T, 4x SFP, 802.3at do 440W, VLAN, SNMPv3/WEBProvedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:SNMP/RMON; Maximální počet portů:26; Vlastnosti switche:Fuknce POE po portech.
11 915 Kč
s DPH
Akceihned k odeslání
Planet GS-4210-8P2S PoE+ switch 8x 10/100/1000Base-T, 2x SFP, 802.3at do 120W, VLAN, SNMP/WEBSpravovatelný IPv4/IPv6 PoE přepínač 8 portů 1000Base-T s injektory 802.3at, napájecí výkon až 120W, 2x SFP porty 100/1000Base-X. Web/SNMPv3/telnet správa, VLAN 802.1Q, QoS, statický trunk LACP, IGMPv3, izolace portů, Spannig tree. ACL+MAC filtr, RADIUS/TACACS, DHCP snooping..
4 810 Kč
s DPH
Planet GS-4210-8P2T2S PoE+ switch 8x 10/100/1000Base-T, 2x SFP, 802.3at do 240W, VLAN, SNMP/WEB, L2/L4Spravovatelný IPv4/IPv6 PoE přepínač 8+2 portů 1000Base-T s injektory 802.3at, výkon až 240W, 2x SFP porty 100/1000Base-X. Web/SNMPv3/telnet správa, VLAN 802.1Q, QoS, statický trunk LACP, IGMPv3, izolace portů, Spannig tree. ACL+MAC filtr, RADIUS/TACACS, DHCP snooping..
7 055 Kč
s DPH
ihned k odeslání
Planet GSD-804P PoE switch 8x1000B-T, 4x PoE IEEE 802.3af do 55W, 10" kovPřepínač 8 portů 1000Base-T, 4 porty s PoE injektorem 802.3af, celkový výkon až 55W. EEE-Energy Efficient Ethernet úsporné mechanizmy. 10" kovové provedení..
1 717 Kč
s DPH
Planet GSW-1600HP PoE switch 16x1000Base-T, 16x PoE IEEE 802.3at, 220W, IEEE-802.3azPoE přepínač 16 portů 1000Base-T s injektory 802.3at, výkon až 220W. LED indikace vytížení PoE portů, mechanizmy pro úsporu příkonu podle IEEE 802.3az.
5 438 Kč
s DPH
ihned k odeslání
Planet HPOE-1200G, PoE Injektor 12x 1000Base-T, PoE 340W (max.30W/port)12-ti portový konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Přidává napájení do nepoužívaných vodičů pro sítě 1000Base-T. Standard 802.3at. 12 portů data-in, 12 portů data+power out..
8 905 Kč
s DPH