Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Nejčastěji hledané:  notebook, lynx, monitor
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Planet

Planet

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Planet ISW-511T, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 2km, MM, DIN, IP30, -40~75°C5-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 1 optický port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, rozšířená pracovní teplota -40~75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď..
2 048 Kč
ihned k odeslání
Planet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3afTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode.
1 585 Kč
Novinkaihned k odeslání
Planet konvertor GT-1205A, 1x 10/100/1000Base-T, 2x SFP1x 10/100/1000Base-T, 2x SFP.
2 050 Kč
Planet MFB-FX, SFP modul 100Base-FX, multimode, 2kmTechnologie SFP Modulu:100 Mbps; Rozhraní modulu:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Multimode.
630 Kč
Planet MFB-TF20, SFP modul 100Base-FX, m20km SM, -40 az 70 CTechnologie SFP Modulu:100 Mbps; Rozhraní modulu:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
838 Kč
Planet MGSD-10080F Metro switch 8x SFP(DDM) 100/1000Base-X, 2x 1000Base-T, AC+DC, DI/O, SNMPv3, IGMPv3,IPv6Provedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:Web; Maximální počet portů:8.
7 408 Kč
ihned k odeslání
Planet MGSW-24160F Metro switch 16x SFP (DDM), 8x1000Base-x, AC+DC, DI/O, SNMPv3, IGMPv3, IPv6Administrovatelný IPv4/IPv6 přepínač, 16x pozice pro SFP moduly (dual-speed, lze aplikovat Fast Ethernet i Gigabit SFP moduly), 8x 1000Base-T RJ-45 sdílených, 2x DI+2x DO.VLAN 802.1Q 255 sítí, IGMPv3, QoS, LACP, STP/RSTP/MSTP, DHCP Snooping, Shaper, IP+MAC binding, 802.1x RADIUS, IP/MAC-ACL, SNMP v1/v2/v3, SSH/SSL, podpora IPv6/IPv4.Rackmount, duální napájení AC+DC..
10 671 Kč
Planet MGSW-28240F Metro switch 24x SFP(DDM), 4x SFP+, 4x TP, AC+DC, DI/O, Web/SNMPv3, IGMPv3, IPv6Provedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:Web; Maximální počet portů:28.
18 101 Kč
ihned k odeslání
Planet modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX (SC)Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru.
1 176 Kč
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode.
1 538 Kč
Planet POE-1200G, PoE Injektor 12x 1000Base-T, PoE 190W (max.15,4W/port)Provedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:Web; Maximální počet portů:12; Vlastnosti switche:Fuknce POE po portech.
6 110 Kč
Planet POE-151 injektor - napájení po ethernetu IEEE802.3afPlanet POE-151 injektor - napájení po ethernetu IEEE802.3af
637 Kč