HP FC cable multi-mode LC/LC ( 2Gb/s to 2Gb/s ) 5m

HP FC cable multi-mode LC/LC ( 2Gb/s to 2Gb/s ) 5m.... více
Běžná cena: 2 796  (-12%)
2 044.63 Kč bez DPH
Na dotaz
2 474 Kč
ks
Popis a parametry
Diskuse

HP FC cable multi-mode LC/LC ( 2Gb/s to 2Gb/s ) 5m

5-meter LC-LC Multi-Mode Fibre Cable used to interconnect EVA3K to switches (with LC connectors) or switches to FC HBAs (with LC connectors).















Cabling type Fiber optic
Product dimensions (W x D x H) 10.63 x 12.88 x 2.5 in
Quantity per Package 1
Weight ( Imperial ) 0.54 lb
Weight ( Metric ) 0.24 kg
.

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

HP FC cable multi-mode LC/LC ( 2Gb/s to 2Gb/s ) 5m

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MELS s.r.o.
Lednická 749/68
69006 Břeclav - Charvátská Nová Ves
Česká Republika
IČO: 25564269
DIČ: CZ25564269
Další informace