APC Rack PDU, Basic, 0U/1U, 100-240V/20A, 220-240V/16A, (13) C13, IEC-320 C20
Popis a parametry
Diskuse (0)
| Model | AP6020A |
| Funkce | Basic |
| Fáze (Vstup/výstup) | 1:1 |
| Vstup | |
| Maximální vstupní proud | 20 A |
| Jmenovité vstupní napětí | 100V , 120V , 200V , 208V , 230V , 240V |
| Vstupní kmitočet | 50/60 Hz |
| Typ vstupu | IEC-320 C20 |
| Délka napájecího kabelu | - |
| Výstup | |
| Počet výstupů | 13 |
| Typ výstupů | IEC-320 C13 (13) |
| Ochrana proti přetížení | Ne |
| Správa a komunikace | |
| Ovládací SW | Ne |
| LCD informační displej | Ne |
| Porty | |
| MNGMT karta | Ne |
| Připojovací porty | Ne |
| Podporované protokoly | Ne |
| Fyzické parametry | |
| Rozměry (V x Š X H) (mm) | 388 x 44 x 93 |
| Hmotnost (kg) | 1,5 |
| Výška v racku (U) | 1 |
| Informace výrobce | |
| Stránka produktu | Zde |
| Uživatelský manuál | Zde |
| Záruka | 2 roky |
| Dodávka obsahuje | PDU, Manuál, Montážní HW a konzole pro umístění do racku. |
ParametryPorovnání
Provedení
Rackový
Typ zařízení
PDU
Funkce
Základní
Výška v Racku
1U
Výška v Racku
0U
Fáze (Vstup/Výstup)
1:1
Vstupní proud
16A