D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.... více
Běžná cena: 2 382  (-20%)
1 580.17 Kč bez DPH
Skladem 2 ks
1 912 Kč
ks
Kód: 176015
EAN: 790069248146
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: D-Link
Popis a parametry
Diskuse

D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
- Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver
- Distance up to 10km
- Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots

Single-mode Fiber Transceiver (10 km)
DEM-310GT
- 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z standard)
- Duplex LC connector
- Full duplex operation
- 802.3x flow control support
- Fiber type: 9um single-mode fiber up to 10 km
- Wave length: 1310nm
- Power support: 3.3V
- Power budget: 10.5dB
- Hot pluggable
- Class 1 laser product complies with EN 60825-1
- TTL signal detect indicator.
Typ příslušenství
Mini-GBIC (SFP) moduly

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MELS s.r.o.
Lednická 749/68
69006 Břeclav - Charvátská Nová Ves
Česká Republika
IČO: 25564269
DIČ: CZ25564269
Další informace