Dahua PFA150-V2, držák pro montáž na tyč
Popis a parametry
Diskuse (0)
Technické specifikace
- Materiál: SECC a SUS304
- Rozměry (ŠxVxH): 130,4 mm x 170 mm x 45 mm
- Průměr stožáru: ?80~150mm
- Provozní teplota: -40°C~+60°C
- Vlhkost vzduchu: 0~90% RH