Dahua PFS3106-4ET-60-V2, Switch, 4 Porty PoE, Unmanaged
Popis a parametry
Diskuse (0)
Technické specifikace
- Ethernetový port: 4
- Optický port: 1
- Rychlost ethernetového portu: 100 Mbps
- Zdroj napájení: 53 V DC
- Provozní teplota: –30 °C až +65 °C
- Provozní vlhkost: 5–95 % (RH)
- Skladovací teplota: –30 °C až +70 °C
- Skladovací vlhkost: 5–95 % (RH)
- Spotřeba energie: Volnoběh: 2,5 W, Plná zátěž: 60 W
- Kapacita: 6,80 Gbps
- Rychlost přeposílání paketů: 3,57 Mpps
- Paměť vyrovnávací paměti paketů: 1 Mbit
- Velikost tabulky MAC: 8 tis
- Komunikační standard: IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3X; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3z
- PoE standard: IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE
- PoE napájení: 60 W
- Řízení spotřeby energie: Ano
- Přiřazení PoE pinů: PoE/Hi-PoE: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
- Dálkové PoE: Přenos PoE na vzdálenost 250 m
- Ochrana statiky: Výboj vzduchu: 15 kV, Kontaktní výboj: 8 kV
- Odolné proti hromu: Společný režim: 4 kV, Rozdílový režim: 2 kV
- Čistá hmotnost: 0,45 kg
- Celková hmotnost: 1,10 kg
- Rozměry produktu: 150 mm × 100 mm × 30 mm (D × Š × V)