iGET HOMEGUARD HGNVK84804 - kamerový PoE set 2K NVR 8CH + 4x venkovní kamera se zvukem
iGET HOMEGUARD HGNVK84804
Způsob připojení kamer a PoE napájení
Vysoká kvalita obrazu
Noční vidění a obousměrný přenos zvuku
Přístup k online sledování a záznamům odkudkoliv
Přehrávání a multitasking
Konektivita a podpora ONVIF
Technická specifikace kamer
- Vysoké rozlišení: Super HD 2K (2560 x 1440), 25 fps
- Napájení kamery: Podporuje PoE napájení po Ethernet kabelu, také obsahuje Jack konektor pro připojení dalšího napájení 12V DC
- Speciální detekce pohybu: Oproti klasickým kamerám detekuje jiným způsobem než jen opticky
- Odolnost proti prachu a vodě: IP66
- IR noční vidění: Až do vzdálenosti 35 m (obsahuje IR LED diody a LED světla)
- Barevné noční vidění: LED světla až do vzdálenosti 25 m
- Režim výstrahy: Červenomodré blikající LED
- Úhel záběru: 120°
- Senzor: 1/3" 4.0MPx, 0.002 Lux @ F1.0 (AGC ON), B/W 0 Lux with IR
- Kompatibilita kamery: ONVIF (Ver. 2.6, Profile S, Profile G)
- Automatické přepnutí denního/nočního režimu: Ano
- Digitální redukce šumu: 3D DNR, IR Cut
- Životnost infračervených LED: 10 000 h
- Materiál těla kamery: Litina/plast
- Provozní teplota: -30°C až +55°C
- Konektory: RJ45, napájecí Jack pro přídavné napájení
- Délka kabelu od kamery po konektory: 30 cm
- Rozměry: 100 x 100 x 90 mm
- Hmotnost: 320 g
Technická specifikace rekordéru
- Nahrávání: Ve vysokém Super HD 2K rozlišení 2560 x 1440
- Počet kanálů s PoE napájením: 8 (připojení max. 8 ks kamer)
- Operační systém: Linux
- Komprese videa: H.265, H.264
- Podporuje ONVIF ver.2.6 Profile S, Profile G
- Duální stream videa: Ano, pro každý kanál
- Rozlišení pro nahrávání: 4MP, 3MP, 2MP
- Video výstup: 1x HDMI (až 4K), 1x VGA
- Audio výstup: 1x HDMI, 1x RCA
- Připojení k Internetu/Ethernetu: Pomocí RJ45 (LAN), 100/1000 Mb/s
- USB port: 2x USB2.0 (1x v přední části, 1x v zadní části)
- Lokální ovládání: Pomocí USB myši
- Ukládání fotografií a videa: Na vložený HDD SATA (není součástí balení), max. 10 TB
- Multitasking: Ano (v jeden okamžik např. přehrávání, nahrávání, detekce pohybu)
- Vstupní signál z připojených kamer: Veškeré IP kamery
- Napájení: 48 V DC, 1.5 A
- Provozní teplota rekordéru NVR: -10 °C až 55 °C
- Rozměry: 295 x 228 x 55 mm