MikroTik MT48-570080-11DG, napájecí adaptér 57V 0.8A, 45.6W, GPEN
Popis a parametry
Diskuse (0)
MT48-570080-11DG, napájecí adaptér
Napájecí adaptér s přímou instalací do zásuvky s výstupním napětím 57V DC, maximálním proudem 0.8A, celkovým výstupním výkonem 45,6W a konektorem 5.5/2.1mm. Zdroj je součástí konceptu GPEN konceptu MikroTik, který poskytuje všechny výhody GPON.
Technické specifikace:
| Konstrukce: | Přímo do zásuvky |
| Výstupní konektor [mm]: | 5.5 / 2.1 |
| Výkon [W]: | 45 |
| Výstupní napětí [V]: | 57 |
| Výstupní proud [A]: | 0,8 |
Užitečné odkazy:
- Datasheet
- Jak se bránit ESD
- veškeré informace o produktech společnosti MikroTik
- aktuální verze RouterOS ke stažení
- aktuální verze WinBoxu
- výpočet parametrů bezdrátového spoje