Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Nejčastěji hledané:  notebook, lynx, monitor
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická spojka singlemode duplex SC-SC, APC

<p>Konektor: SC/SC</br> Broušení: APC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.

Kód produktu10101508
Part numberSC/SC DPX-SM APC
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:Ihned k odeslání6ks
Běžná cena
46 Kč
Vaše cena bez DPH
28.10 Kč
Vaše cena včetně DPH
34 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Duplexní spojka


Konektor: SC/SC

Broušení: APC

Typ vlákna: Singlemode

.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Spojka
Typ konektoru: SC
Aktuální cena produktu je34Kč  s dph
Váš e-mail