REOLINK bezpečnostní kamerový set NVS16-12MD8, 12MP, 8x Kamera + NVS, 4TB
Popis a parametry
Diskuse (0)
Reolink NVS16-12MD8
Inteligentní 12MP PoE bezpečnostní systém s 24/7 nahráváním
8x Kamera + 1x NVR
Specifikace
| Kamera D1200 | |
|---|---|
| Video & Audio | |
| Senzor | 1/2.49" CMOS Senzor |
| Formát | H.265 |
| Infračervené noční vidění | Až 30m (LED: 2ks/28mil/850nm) |
| Rozlišení videa | 4512 x 2512 (12 MP) při 20 FPS |
| Zorné pole | Horizontální: 93°; Vertikální: 49° |
| Zvuk | Obousměrný zvuk |
| PoE | IEEE 802.3af, 48V |
| DC Napájení | DC 12V=1A, <12W |