SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151E OEM

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.... více
Běžná cena: 1 392  (-39%)
703.31 Kč bez DPH
Na dotaz
851 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 702662
EAN: 702662
Záruka: 99 Doživotní
Popis a parametry
Diskuse

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151E OEM

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151E OEM.
ParametryPorovnání
Typ příslušenství
Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151E OEM

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MELS s.r.o.
Lednická 749/68
69006 Břeclav - Charvátská Nová Ves
Česká Republika
IČO: 25564269
DIČ: CZ25564269