UBNT POE-54V-80W, Gigabitový PoE Injektor pro EdgePoint, 54V/1.5A (80W)
Popis a parametry
Diskuse (0)
POE-54V-80W
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 54V a max.proudem 1,5A. Maximální výstupní výkon je 80W. Jedná se o Gigabitovou verzi s napájením po všech 4 párech. Není zpětně kompatibilní se 100Mbps zařízeními, kvůli napájení, které je vedeno po všech 8 pinech.
Zdroje, PoE